DIO SYSTEM - Firmy Slovenska, Projekt na priamu podporu a rozvíjanie malého a stredného podnikania úúúúú 
Produkty a služby členov DIO systému
Parkovanie v krytej stráženej garážipodrobne
podrobne
Kódovanie pracovných úrazov a Zákon o BOZP a o inšpekcii práce ...podrobne
Ružinovské centrum, a.s. Predaj 3-4-izbových bytov.
DIO SYSTEM - Firmy Slovenska - Projekt na priamu podporu a rozvíjanie malého a stredného podnikania
sk
cz en de
es ru ru
DIO SYSTEM


O NáS

DIO

Vážení obchodní partneri, vážení priatelia, náhodní návštevníci

vítame Vás na stránkach DIO - systému.Naša firma je etablovaná na slovenskom trhu už od roku 1994. Takže už 12 rokov s našou prácou vyjadrujú spokojnosť desiatky firiem a milióny ich spokojných zákazníkov, ktorým sa dostali do rúk reklamné materiály, brožúry, letáky, alebo knihy, ktoré sme pre nich v štúdiu pripravili.

Prečo sú všetci spokojní?

Pretože našou snahou bolo a aj naďalej zostáva vyhovieť všetkým požiadavkam zákazníka, výjsť každému klientovi maximálne v ústrety. Zároveň mu napomôcť našimi znalosťami a skúsenosťami v oblasti reklamy a marketingu, profesionálnou predprípravou tlače a kvalitným tlačovým spracovaním udržať vysokú úroveň prezentačných a komunikačných schopností klientovej firmy pri vytváraní pozitívneho obrazu o jeho businesse.
V internetovom prostredí sme pre Vás pripravili s našími programátorskými odborníkmi po takmer dvojročnom vývoji unikátny systém, ktorého cieľom je poskytnúť Vám všetky informácie o firmách, obchodníkoch, živnostníkoch ... na jednom mieste a napomôcť Vášmu podnikaniu v maximálne možnej miere.
Dostávate k dispozícii vlastnú webovú stránku, ktorú si môžete kedykoľvek upraviť tak ako potrebujete, netreba k tomu nikoho ďalšieho - programátora alebo designera. Zvládne to každý začiatočník práce s počítačom.
A keďže Vám chceme výjsť maximálne v ústrety, poskytli sme Vám k dispozícii aj internetový obchod, ktorého naprogramované jadro je prevzaté z Dobrého Internetového Obchodu - jedného z najúspešnejších na internete (klikni sem). Teraz máte možnosť byť úspešný aj Vy.
Pre registrovaných členov systému sú prístupné všetky funkcie systému, vrátane odosielania akciových ponúk členom systému, ako aj servery na inzerciu a server pre bartrové obchody. Dokončujeme ďalšie servery, ktoré Váš business ešte viac zatraktívnia.
Pripravené sú jazykové mutácie systému, čím sa stane systém ešte atraktívnejší. Budeme ich spúšťať postupne a samozrejme Vás budeme informovať.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ing. Haluška Ľubomír


SuperReality.sk - bezplatná foto a video inzercia
DIO SYSTEM

Super firmy
Super inzercia
Super barter
Super obchod
Super reality
Akvashop


KURZOVÝ LÍSTOK NBS PLATNÝ OD 
EMÚ
Česká rep.
USA
V. Británia
Maďarsko
Poľsko
Švajčiarsko
Japonsko
Kanada
Austrália
MMF-ZPČ-SDR
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Malta
Cyprus
Litva
Lotyšsko
Estónsko

DIO SYSTEM - FIRMY SLOVENSKA - projekt na priamu podporu malého a stredného podnikania

doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004-2024, doporučený prehliadač: IE 5.5 a viac, FireFox 1.0.6, © webmaster DIO, WEB Admin, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase majiteľa stránok!


    >>>ŠTATISTIKY NÁVŠTEVNOSTI<<<