DIO SYSTEM - Firmy Slovenska, Projekt na priamu podporu a rozvíjanie malého a stredného podnikania úúúúú 
Produkty a služby členov DIO systému
DAŇ Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI NA ROK 2007 A AKTUÁLNE ZMENY podrobne
Kráľovné medzi kvetmipodrobne
OBLASŤ AUTORSKÉHO, STAVEBNÉHO A TECHNICKÉHO DOZORU V PRAXIpodrobne
Ružinovské centrum, a.s. Predaj 3-4-izbových bytov.
DIO SYSTEM - Firmy Slovenska - Projekt na priamu podporu a rozvíjanie malého a stredného podnikania
sk
cz en de
es ru ru
DIO SYSTEM
FIRMY SLOVENSKA – najjednoduchšia cesta k Vašej prosperite
Komplexný projekt na priamu podporu malého a stredného podnikania
   Je známe, že v dnešnej dobe čoraz viac ľudí pracuje s internetom alebo ho využíva na zábavu a získavanie informácií, prípadne kúpu rôznych produktov. Ľudia sa začínajú deliť na tých, pre ktorých platí: „čo nie je na internete vôbec neexistuje", a potom na tých, čo ostávajú verní zastaralým a nepohodlným spôsobom získavania informácií, ktoré sú navyše už často neaktuálne. To, že budúcnosť informácii ako aj obchodu samotného je v internete, netreba nikomu zdôrazňovať. V Spojených štátoch sa 85 až 90% nákupov realizuje cez internetové obchody a tento trend je na vzostupe aj u nás. Kým pred piatimi rokmi bolo na Slovensku na internet pripojených okolo 300.000 užívateľov, v súčasnosti len pripojenie ADSL má viac ako 1 milión firiem a domácnosti a to nepočítame iné spôsoby pripojenia.

   Stránky, na ktorých ste, Vám ponúkajú unikátnu možnosť ako predstaviť Vašu spoločnosť všetkým užívateľom internetu na Slovensku, ale aj po celom svete. Momentálne iný podobný systém, využívajúci všetky možnosti internetu a to na jednom mieste v ucelenej forme ešte neexistuje. Komplexné informácie o firmách, vrátane možnosti si overiť, či firma existuje v obchodnom registri, produkty a služby ktorými sa zaoberá, popis činnosti, plné kontakty na firmu ako aj jej pobočky, zobrazenie miesta pôsobenia na mape a mnoho iných doplnkových funkcií (ako napr. akciové tovary alebo služby). Všetky informácie o Vás si nájdu všetci užívatelia internetu, práve tak sa dozvedia o produktoch alebo službách, ktoré ponúkate. Majú možnosť navštevovať Vaše stránky, robiť objednávky vo Vašom internetovom obchode.

   V rámci projektu DIO – Dobrá Informácia Okamžite dostávate k dispozícii zaradenie do katalógu firiem, ďalej základné dizajny stránok pre Vašu webovú prezentáciu ako aj pre internetový obchod. Záleží len od Vás, pre ktorú z foriem prezentácie Vašej spoločnosti sa rozhodnete, alebo prípadne pre všetky. Celý systém je pripravený kolektívom odborníkov tak, aby prácu s ním a aktualizáciu údajov zvládol aj človek, ktorý má len základné znalosti s prácou s počítačom.

   Po prihlásení v sekcii členov si môžete v rámci nastavení zmeniť všetky informácie o Vašej spoločnosti, a Vám potom stačí len upravovať informácie o Vás a Vašom podnikaní tak, ako sa budú meniť, aby boli neustále aktuálne. Tieto zmeny sa automaticky premietajú do Vašich webových stránok. Filozofia je rovnaká aj pri internetovom obchode. Základné nastavenia aktivujeme pre vás my a Vy si len dopĺňate produkty a tovary, prípadne aktualizujete ceny – a samozrejme posielate vybavené objednávky klientom. Základom pre Vám poskytnutý internetový obchod je programové jadro z Dobrého Internetového Obchodu, ktorý sa dlhodobo umiestňuje v internetových vyhľadávačoch na prvých miestach (viď. napr. www.google.com - internetový obchod).

   Tvorba firemných webstránok stojí niekoľko tisíc korún a mnohokrát sa vyšplhá až na desiatky tisíc. Ale prečo by ste mali platiť toľko peňazí, keď chcete svojim zákazníkom podať jednoduché informácie o Vás, Vašom sortimente, niekoľko fotografií o Vašej firme, Vašej adrese a otváracích hodinách alebo prebiehajúcich akciách. Internetové riešenia obchodov sa pohybujú rádovo v niekoľkých desiatkach tisíc korún a ešte nemusia vyhovovať všetkým požiadavkám, ktoré od nich očakávate. Internetový obchod DIO systému je preriešený tak, že môžete predávať voňavky, odevy, CD, knihy ale prípadne aj lokomotívy. A čo je dôležité, neustále ste aktuálny.

   A aby to nebolo málo, máte možnosť oslovovať všetkých členov DIO systému svojimi ponukami, akciovými výrobkami, príp. službami. Nie pracne po jednom, ale odošlete celú ponuku naraz všetkým vytipovaným členom, o ktorých si myslíte, že je pre nich vaša ponuka zaujímavá. Práve tak si môžete priamo zo systému vytlačiť štítky a odoslať svoje pripravené reklamné materiály alebo vzorky produktov. Každý z drobných podnikateľov má málo času a nechce ho strácať triviálnymi, niekedy banálnymi úkonmi, navyše, keď teraz už vie, že existuje systém, ktorý mu ten čas ušetrí.

   Nepotrebujete ďalšie miesto u poskytovateľov internetu na tzv. hosting stránok, nepotrebujete platiť za registrácie domén, všetko máte u nás k dispozícií.

   Keďže DIO systém si dal za cieľ napomôcť malému a strednému podnikateľovi, pridali sme do systému ešte ďalšie doplnkové služby, ktorými sú inzercia (server www.superinzercia.sk – pre členov ako aj nečlenov a server pre uskutočňovanie bartrových obchodov. Tento je určený len pre členov systému.

   A to už v tomto okamihu máme pripravené ďalšie služby, ktoré Vám v podnikaní ešte viac napomôžu.

   Ak sa rozhodnete pre niektoré z našich riešení, radi Vás uvítame v radoch našich členov. Ak budete potrebovať čokoľvek vysvetliť, dajte nám vedieť a navštívi Vás náš obchodný zástupca, ktorý Vám zodpovie na všetky Vaše otázky, prípadne nám zatefelonujte alebo emailujte priamo na ústredie.

   Umožňujeme Vám stať sa tak súčasťou spoločnosti, v ktorej majú informácie cenu, urýchľujú Váš obchod a pritom Vás to stojí len minimálne náklady.SuperReality.sk - bezplatná foto a video inzercia
DIO SYSTEM

Super firmy
Super inzercia
Super barter
Super obchod
Super reality
Akvashop


KURZOVÝ LÍSTOK NBS PLATNÝ OD 
EMÚ
Česká rep.
USA
V. Británia
Maďarsko
Poľsko
Švajčiarsko
Japonsko
Kanada
Austrália
MMF-ZPČ-SDR
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Malta
Cyprus
Litva
Lotyšsko
Estónsko

DIO SYSTEM - FIRMY SLOVENSKA - projekt na priamu podporu malého a stredného podnikania

doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004-2024, doporučený prehliadač: IE 5.5 a viac, FireFox 1.0.6, © webmaster DIO, WEB Admin, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase majiteľa stránok!


    >>>ŠTATISTIKY NÁVŠTEVNOSTI<<<